cesky

PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA - bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayPal do ktorégo zostaje się przekierowanym w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.

 

POBRANIE - płatność gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy).

 

Formy i koszty dostawy

 

FORMY DOSTAWY

 

FIRMA KURIERSKA DPD dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską DPD. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 2-3 dni robocze od nadania.

POCZTA POLSKA - tradycyjna opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka  polecona ekonomiczna. Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2-3 dni roboczych od nadania. 

 

KOSZTY DOSTAWY

 

FIRMA KURIERSKA DPD ( On-line PayPal) - 14,90 PLN

FIRMA KURIERSKA DPD (Za pobraniem) - 19,50 PLN

POCZTA POLSKA (On-line PayPal) - 14,90 PLN

POCZTA POLSKA (Za pobraniem) - 19,50 PLN

 

Darmowa wysyłka od kwoty zamówienia 230 PLN.

 

Zwrot

 

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu przepisów prawa, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą na adres DERSIRAL s.r.o, Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, Czechy lub pocztą elektroniczną na adres e-mail info@mytouchback.pl ).

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. 

Oświadczenie może być dostarczone w jednej przesyłce ze zwracanym towarem.

W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania na własny koszt zakupionych produktów. 

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie towaru do transportu, umieszczenie na opakowaniu dopisku "ZWROT" oraz dołączenie paragonu, co ułatwi i przyspieszy realizację zwrotu. W przypadku odstąpienia od umowy prosimy o podanie danych konta bankowego do wykonania zwrotu płatności, a tym samym o wyrażenie zgody na zwrot płatności w formie przelewu bankowego.